O společnosti

Vítejte u společnosti Confin Development – vašeho partnera ve světě inovativního a kvalitního developerského projektování. Jsme tým vášnivých odborníků se specializací na developerské projekty v oblasti nemovitostí s dlouholetou zkušeností a ohromujícím portfolio úspěchů.

Naše vize je jednoduchá: proměnit vaše vize v realitu. Jsme zde pro vlastníky pozemků, kteří hledají partnera, který s nimi sdílí jejich vášeň a vizí pro budoucnost. Naše znalosti a dovednosti nám umožňují vést klienty od počátečních konceptů a plánů až po realizaci a úspěšné dokončení projektu.

S námi není žádný projekt příliš velký ani příliš složitý. Naše schopnosti a pečlivost v kombinaci s inovativními přístupy a technologiemi nás staví do čela odvětví developerského projektování. Naše úspěchy hovoří samy za sebe – spolupráce s námi znamená spolupráci s excelentním týmem profesionalistů, kteří vám pomohou dosáhnout vašich cílů.

O nás 1
O nás 1

Jsme tu také pro investory, kteří hledají lukrativní příležitosti v developerském průmyslu. Naše rozsáhlé znalosti trhu a analytické schopnosti nám umožňují identifikovat a realizovat projekty s potenciálem dlouhodobého růstu a ziskovosti. S námi se můžete spolehnout na transparentnost, profesionalitu a komplexní servis po celou dobu spolupráce.

Věříme, že společnost Confin Development je správnou volbou pro vlastníky pozemků i investory, kteří chtějí své ambice proměnit v úspěšné reality. Kontaktujte nás ještě dnes a poznáte všechny výhody spolupráce s námi. Jsme připraveni stát se vaším spolehlivým partnerem na cestě k dosahování vašich cílů.

Vize a cíle

Zapojte se do vývoje a ovlivňujte budoucnost společně s námi!

Chceme spolupracovat s vlastníky větších pozemků určených k bydlení - tedy jak soukromníky, tak i obce/města. Naše spolupráce vám umožní částečně sdílet rizika spojená s procesem získání stavebních povolení. Tím pádem budete mít šanci ovlivnit urbanistický vývoj, což přispěje ke zvýšení hodnoty a snadnějšímu prodeji vaší nemovitosti. Společně můžeme dosáhnout vašich dlouhodobých cílů!

Jaké jsou naše sekundární cíle?

Během tří let naší existence jsme v rámci Confin Developmentu úspěšně naplánovali a rozdělili celkem sto stavebních pozemků ve čtyřech projektech. Teď se chystáme rozšířit naši činnost o výstavbu kvalitních a cenově dostupných bytových domů, dvojdomů a samostatných rodinných domů, aby bylo bydlení opravdu dostupné pro všechny.

Na jakých hodnotách stavíme naše podnikání?

Pro nás je klíčová férovost vůči našim zákazníkům, odbornost získaná z dlouholetých zkušeností v oboru, ohled na životní prostředí a hlavně usilování o kvalitní a dostupné bydlení pro všechny.

Nebojte se nám ozvat

Kontakt 1

Jakub Jaroš

CEO – Financial director

jaros@confin-partner.cz

+420 733 697 202

Kontakt 2

Ing. Lukáš Kobrle

CEO – Project director

kobrle@confin-partner.cz

+420 728 158 583

Kontakt 3

Štěpán Vlček

Business director

vlcek@confin-development.cz

+420 608 001 475